KONST / Litografier / Färglitografi 10895739
nr 1089 5739
Färglitografi
Bo Lindwall, 197/300, signerad, motivet: 40x57
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 februari 2017
kl 18:25:38
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr